angra-kosztorysy.pl

angra-kosztorysy.pl

kosztorys kostki brukowej

kosztorys kostki brukowej

Wysokie Kotły wydajności – Jakie są i jak działają

Kotły opracowali ogromnie w ciągu ostatnich 10 lat lub więcej. Jeśli chcesz kupić nowy kocioł można prawdopodobnie zobaczyć, że większość z nich „High Efficiency (HE)” w tytule produktu.

Niektóre z wiodących producentów kotłów, takich jak Worcester, Vaillant i idealny, zostały wprowadzenie znacznych inwestycji w rozwój wysokiej efektywności (HE) kotłów kondensacyjnych.

Jest tak zwłaszcza w przypadku od czasu wprowadzenia przepisów budowlanych (L1 część) w 2005 roku, która przewiduje, że wszystkie nowe kocioł gazowy instaluje w Anglii Walia musi być wysoka sprawność kotłów kondensacyjnych albo „A” lub „B” ocena.

Co sprawia, że ??Kotły Wysoka sprawność lepiej niż kotłów standardowych?

Istnieje sporo korzyści mają High Efficiency (HE) kotła w swoim domu. Jak wiele nowoczesnych kotłów, kotły HE stylowy wygląd i wydają się być dość lekki. To sprawia, że ??łatwiej dla instalatorów do instalacji w obrębie nieruchomości.

Największą cechą wysokiej sprawności kotłów kondensacyjnych jest ich imponujące osiągi i wydajność w stosunku do tradycyjnych kotłów poziomy.

Ta zwiększona wydajność oznacza, że ??widać znaczną redukcję miesięczne rachunki grzewczych. W czasie, gdy koszty utrzymania jest gwałtowny wzrost, co pozwala zaoszczędzić około 20% od rocznego rachunku za ogrzewanie jest z pewnością warta zbadania.

Jak to działa?

Wysokowrzące wydajności jest w stanie odzyskać i ponownie wykorzystać energię cieplną, które w przeciwnym razie byłyby utracone.

Standardowe kotłów polegają na jednej komory spalania, do ogrzewania wody. Gdy kocioł ogrzewa wodę, gazy odlotowe są produkowane. Te gazy odlotowe muszą być usunięte z obiektem. Odbywa się to przez naciśnięcie tych gazów do komina (typ kanału / komina) i uwalniając je w atmosferze.

Artykuł dzięki: