angra-kosztorysy.pl

angra-kosztorysy.pl

kosztorys adaptacji strychu

kosztorys adaptacji strychu

Jak utrzymania erekcji podczas seksu

Mężczyźni nie lubią o tym mówić, ale to jest dość powszechne dla nich mają problemy z uzyskaniem i utrzymaniem erekcji podczas seksu, ponieważ z wiekiem. W rzeczywistości, to szacuje się, że połowa wszystkich mężczyzn w średnim wieku ten problem przynajmniej część czasu. To prawdziwy cios dla każdego człowieka, gdy to się dzieje, a to może wpływać negatywnie na relacje. To również bardzo frustrujący problem, ponieważ umysł jest ochoczy, ale ciało po prostu nie będą współpracować.

Techniczna nazwa tego problemu jest zaburzenie erekcji. Istnieje wiele przyczyn, ale niektóre z najczęściej zmniejszają przepływ krwi i niedostateczna poziom testosteronu, które są jednocześnie związane z wiekiem. Poziom testosteronu zacznie spadać w dość młodym wieku dla mężczyzn. W późnych 30-tych i wczesnych 40-tych, obniżony poziom może spowodować obniżenie sprawności seksualnej.

Jednym z popularnych rozwiązań jest farmaceutyków. Ale trzeba recepty od lekarza. Dodatkowo, wielu ludzi nie lubią skutki uboczne tych leków.

Naturalne leki ziołowe są również popularne. Na przykład, zioła zwane Epimedium (znany również jako „Horny Goat Weed”) działa, aby powiększyć naczyń krwionośnych tak dalej krew może płynąć do prącia. Innym bardzo popularne zioło teraz jest tongkat ali, z Indonezji. Niektóre badania bardzo renomowanych wykazały, że zioło to może podnieść poziom testosteronu naturalnie (co jest dlaczego jest również popularny wśród kulturystów). Inny herb, który otrzymał wiele prasie ostatnio jest korzeń maca. Ludzie, którzy podejmują ten raport, że podnosi poziom libido i wytrzymałość seksualną.

Jest to trudne i kosztowne, aby się trzymać wszystkich tych ziół indywidualnie. Więc ludzie podejmują męskiej pigułki stymulujące, które zawierają różne zioła.
Artykuł dzięki: